Zprávy ze šipkového sportu z domova i ze světa.

PDC World Cup (doplněno 6.2. 00:28) vyhrála Anglie

02.02.2012 21:57

Druhý ročník PDC World Cup se hraje od pátku 3.2.2012 do neděle 5.2.2012 v Hamburku.
Bylo pozváno prvních 24 států z Order of Merit, a podle pořadí v Order of Merit mají dvojice startovní čísla.
Více ... »
Autor: Vladimír Komentáře: 5 (05.02.2012 18:55)   Přečteno:2355x

PDC Tour Card a přestupy z BDO do PDC

23.01.2012 21:54

Od loňského roku se okruh PDC hraje na hráčské karty. Bez karty mohou startovat hráči, kteří nejsou z UK, i na jednodenní členství, ale jen na turnajích mimo UK.
Více ... »
Autor: Vladimír Komentáře: 3 (28.01.2012 12:09)   Přečteno:1692x

Mistrovství světa BDO 2012 (doplněno 14.1. 21:39) - vítězí A. Dobromyslova a Christian Kist

07.01.2012 21:49

Se hraje ve dnech 7.1. – 15.1.2012 v Lakeside ve Frimley Green.

Eurosport vysílá až od neděle, a od druhého kola (úterý) je v programu Eurosportu šipkám vyhrazen skoro celý večer.

Autor: Vladimír Komentáře: 97 (05.01.2012 17:29)   Přečteno:4815x

Zajímavosti z předkola a prvního kola MS PDC.

26.12.2011 22:00

Haruki Muramatsu z Japonska startoval na MS podruhé, v předkole porazil švédského siláka Dennise Nilssona, a poté v prvním kole v zápase s Taylorem zahrál krásný průměr 90,26.
Více ... »
Autor: Vladimír Komentáře: 0   Přečteno:1534x

PDC World Championship - první kolo

14.12.2011 23:38

Ve čtvrtek začíná 19. Mistrovství světa PDC. Startuje 72 hráčů z 24 zemí, z toho 19 hráčů startuje poprvé. Tři z nich ovšem mají zkušenost z mistrovství WDF/BDO – Dave Chisnall, John Henderson a Ian White.
Více ... »
Autor: Vladimír Komentáře: 21 (24.12.2011 11:27)   Přečteno:4212x

PDC Players Championship Final 2011 překvapivým vítězem Kevin Painter (doplněny výsledky 12.12. 0:56)

06.12.2011 21:57

Ve čtvrtek začíná poslední turnaj před mistrovstvím světa - Players Championship Final. V turnaji startuje 32 hráčů, kteří se nejlépe umístili v žebříčku Player Championship Order of Merit, do kterého se započítávají turnaje kategorie ProTour.
Více ... »
Autor: Vladimír Komentáře: 14 (13.12.2011 23:02)   Přečteno:2331x

Zemřel první šipkový mistr republiky

23.11.2011 11:56

21.11.2011 zemřel ve věku 47 let Martin Kopecký, skejťák, krasoplavec, první šipkový mistr republiky a předseda ČŠO. Pohřeb bude mít v sobotu 26.11. v 11 hodin v Litomyšli, v ulici U plovárny za zimním stadionem.
Více ... »
Autor: Bronislav Komentáře: 0   Přečteno:1750x

MR UŠO 2011 Králíky u Nového Bydžova

21.11.2011 21:59

Mistry republiky se stali Markéta Abadžievová a Michal Kočík.
Více ... »
Autor: Vladimír Komentáře: 0   Přečteno:1619x

Kvalifikace na MS PDC

12.11.2011 21:25

Kvalifikaci na MS PDC v Einsestadtu vyhrál Dietmar Burger (Aut), který ve finále porazil Petera Martina 6:3.
Více ... »
Autor: Vladimír Komentáře: 1 (15.11.2011 18:53)   Přečteno:1999x

V. Grand Slam of Darts 2011 - vítězem se stal Phil Taylor

11.11.2011 21:56

V sobotu začíná pátý ročník turnaje, ve kterém se střetávají hráči PDC a BDO.
Účastní se ho 32 vítězů (popř. finalistů a dalších v pořadí) nejdůležitějších turnajů PDC i BDO za poslední dva roky.
Více ... »
Autor: Vladimír Komentáře: 18 (22.11.2011 18:39)   Přečteno:2869x

Czech Open 2011

05.11.2011 22:05

Letošní Czech Open zaznamenal rekordní účast 405 mužů a 84 žen, z toho 13 (11m +2ž) účastníků mistrovství světa BDO, které se bude hrát v lednu 2012.
Více ... »
Autor: Vladimír Komentáře: 0   Přečteno:1790x

Nová verze

21.10.2011 14:03

"Soudruzi z NDR někde udělali chybu" a nešlo sem (z důvodu ochrany před spamem) občas vkládat příspěvky.
Nová verze by měla tyto problémy alespoň částečně vyřešit - minimálně tím že nepříjdete o to co jste napsali.
Ještě musím něco málo změnit, ale nejdřív musím něco nastudovat a poté vyzkoušet. Pokusím se co nejdřív.
Autor: Bronislav Komentáře: 2 (26.10.2011 11:59)

IV. PDC - Championship League Darts - vítězem Phil Taylor (doplněno 21.10. 21:58)

15.10.2011 22:01

Letošní, v pořadí jž čtvrtý ročník turnaje PDC - Championship League Darts vyhrál Phil Taylor. V poslední finálové skupině vítězů skupin vyhrál všechny zápasy základní části, a v play off porazil Beatona 6:1 a ve finále Nicholsona 6:1. Svoji výbornou formu potvrdil zavřením devátou šipkou v zápase s Mervynem Kingem ve třetím kole základní části.